2025 թվականի գարնանը աստղերը խոստանում են Կենդանակերպի երկու նշանների նվիրական ցանկությունների իրականացում։ Ըստ աստղագիտական կանխատեսումների՝ հատկապես բարենպաստ շրջան է սպասվում Ցուլերին ու Կարիճներին։
Ցուլը կարող է հույս դնել Յուպիտերի աջակցության վրա։ Հաջողության և աճի մոլորակը շարունակում է իր հաղթական շարժումը երկրային նշանով:
Սա իդեալական պայմաններ է ստեղծում ձեր ամենահիասքանչ երազանքներն իրականացնելու համար՝ լինի դա կարիերայի առաջխաղացում, ֆինանսական հաջողություն, թե անձնական կյանքում էական փոփոխություններ:
Հատկապես բարենպաստ են խոստանում լինել ապրիլն ու մայիսը, երբ Վեներան՝ Ցուլի տիրակալը, ուժեղ դիրք կգրավի՝ ուժեղացնելով բնական հմայքը և գրավելով ցանկալի հանգամանքները: Այս ժամանակահատվածում Ցուլերը կլինեն իրենց լավագույն տարբերակը, և նրանք կկարողանան գլուխ հանել ամեն ինչից։
Կարիճները նույնպես կհայտնվեն դրական փոփոխությունների կենտրոնում։ Պլուտոնի և Սատուրնի ներդաշնակ փոխազդեցությունը ամուր հիմքեր կստեղծի ձեզ համար կարևոր գործերում հաջողության հասնելու համար:
Տես նաև՝ ԿԵՆԴԱՆԱԿԵՐՊԻ նշաններ, որոնց այս գարնանը մեծ փոփոխություններ են սպասվում
Հատկապես խոստումնալից է թվում ֆինանսական կողմը։ Հնարավոր են խոշոր գործարքներ, առաջխաղացումներ կամ եկամտի նոր աղբյուրներ։
Լավ նորություններ կլինեն նաև սիրային ճակատում՝ միայնակ Կարիճները կարող են հանդիպել մի մարդու, ով գլխիվայր շուռ կտա նրանց աշխարհը, իսկ նրանք, ովքեր արդեն հարաբերությունների մեջ են, կկարողանան այն նոր մակարդակի հասցնել: